Bohaterowie


Hermiona Jean Granger
21 lat
Czarownica mugolskiego pochodzenia
Hermiona po zakończeniu edukacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie została zatrudniona w Ministerstwie Magii na stanowisku sekretarki Ministra Magii Kingsleya Shacklebota. Niedawno została przeniesiona do Departamentu Przestrzegania Prawa Czarodziejów. Aktywna działaczka Stowarzyszenia WESZ.
Jest osobą przyjacielską, odważną i pewną siebie. Zawsze dąży do swojego celu.
Aktualnie mieszka w Londynie w dzielnicy czarodziejskiej.


Dracon Lucjusz Malfoy
21 lat
Czarodziej czystej krwi
Po zakończeniu wojny czarodziejów rodzina Malfoyów została oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Draco Malfoy powrócił do Hogwartu aby ukończyć ostatni rok nauki. Dzięki znajomościom dostał posadę w Ministerstwie Magii w Departamencie Przestrzegania Prawa Czarodziejów.
Zamknięty w sobie, skrywa wiele tajemnic. Ciężko jest zdobyć jego zaufanie. Najwięcej o nim wie Blaise Zabini.


Blaise Owen Zabini
21 lat
Czarodziej czystej krwi
Blaise Zabini jest bardzo pozytywnym i wesołym człowiekiem, które życie spełnia głównie na zabawie. Pracuje jako reporter Proroka Codziennego oraz pisze horoskopy dla czasopisma Czarownica. Jest najlepszym przyjacielem Draco z czasów szkolnych, oraz od roku mieszka w tej samej kamienicy co Hermiona. Sąsiedzi się zaprzyjaźniają.Ginewra Molly Weasley
20 lat
Czarownica czystej krwi
Po czteroletnim związku z Harrym, para w końcu postanawia wziąć ślub. Ginny zawodowo gra w quidditcha dla Harpii z Holyhead.


Harry James Potter
21 lat
Czarodziej czystej krwi
Najlepszy przyjaciel Hermiony. Pracuje jako auror w Ministerstwie Magii. Jest zaręczony z Ginny Weasley. Mieszka w Dolinie Godryka.


Ronald Billius Weasley
21 lat
Czarodziej czystej krwi
Przyjaciel Hermiony. Po Bitwie o Hogwart zaczęli się spotykać, rozstali się po trzech latach związku. Początkowo ich stosunki były napięte, lecz aktualnie traktuję siebie z taką samą sympatią jak za czasów szkolnych. Ron pracuje z Georgem w Magicznych Dowcipach Weasleyów, aktualnie jest w związku z Hazel Rivers.

Regina West
20 lat
Mugolka
Regina West pracuje w hotelu Angel jako recepcjonistka. Jest osobą wesołą i pełną życia. Interesuje się tańcem. Bardzo skryta, niewiele mówi o sobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytasz? Skomentuj! ;)